Kjøpe MAX8833ETJ+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 0.6V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 3.24V |
| Spenning - Inngang (Min): | 2.35V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 3.6V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX8833ETJ+ |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 500kHz ~ 2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 3A 32-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BCK ADJ 3A DL SYNC 32TQFN |
| Strøm - Utgang: | 3A |
| Email: | [email protected] |