Kjøpe MAX8836ZEREEE+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| m / Sequencer: | No |
| W / LED-driver: | No |
| Spenning / Strøm - Utgang 3: | - |
| Spenning / Strøm - Utgang 2: | 2.85V, 200mA |
| Spenning / Strøm - Utgang 1: | 3.1V/3.4V, 1.2A |
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| topologi: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-UCSP (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFBGA, CSPBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX8836ZEREEE+T |
| Funksjon: | Any Function |
| Frekvens - Bytte: | 1.6MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 1.6MHz 16-WFBGA, CSPBGA |
| Beskrivelse: | IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 16UCSP |
| Email: | [email protected] |