Kjøpe MAX9320EUA+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.25 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 2:2 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produksjon: | LVECL, LVPECL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX9320EUA+T |
| Input: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 3GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 3GHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER 2:2 3GHZ 8UMAX |
| Email: | [email protected] |