Kjøpe MAX9321EKA+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.25 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Clock/Data Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-8 |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:1 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-8 |
| Produksjon: | LVECL, LVPECL |
| Andre navn: | MAX9321EKA+ MAX9321EKA+TTR MAX9321EKA+TTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX9321EKA+T |
| Input: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 3GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Clock/Data Driver IC 3GHz SOT-23-8 |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK DATA DRVR 1:1 3GHZ 8SOT |
| Email: | [email protected] |