Kjøpe MAX9510AUA+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 1.7 V ~ 2.63 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-uMAX |
| Slew Rate: | 43 V/µs |
| Serie: | DirectDrive® |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX9510AUA+ |
| Beskrivelse: | IC AMP VIDEO FILTER 8-UMAX |
| Strøm - Forsyning: | 2.9mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 82mA |
| applikasjoner: | General Purpose |
| -3db Båndbredde: | 42.1MHz |
| Email: | [email protected] |