Kjøpe MAX9511CEG+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-QSOP |
| Slew Rate: | 1100 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | MAX9511CEG+TTR |
| Antall kretser: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX9511CEG+T |
| Beskrivelse: | IC RGBHV DRIVER 24QSOP |
| Strøm - Forsyning: | 38mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 40mA |
| applikasjoner: | Driver |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |