Kjøpe MAX9715EUE+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 2.8W x 2 @ 4 Ohm |
| Produsentens varenummer: | MAX9715EUE+ |
| Egenskaper: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 2.8W D 16TSSOP |
| Email: | [email protected] |