Kjøpe MAX9744ETH+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 14 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | 44-TQFN-EP (7x7) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 44-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) |
| Andre navn: | MAX9744ETH+TDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 22.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX9744ETH+T |
| Egenskaper: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 44-TQFN-EP (7x7) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 22.5W D 44TQFN |
| Email: | [email protected] |