Kjøpe MAX9856ETL+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 1.71 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 1.71 V ~ 3.6 V |
| Type: | Audio |
| Leverandør Enhetspakke: | 40-TQFN-EP (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC / DAC (db) Typ: | 77 / 91 |
| Oppløsning (bit): | 18 b |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall ADC / DAC: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX9856ETL+T |
| Utvidet beskrivelse: | Audio Interface 18 b Serial 40-TQFN-EP (5x5) |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ: | 85 / 91 |
| Beskrivelse: | IC AUDIO CODEC 40TQFN |
| Datagrensesnitt: | Serial |
| Email: | [email protected] |