Kjøpe MBB0207CC5621FC100 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| Serie: | MBB/SMA 0207 - VG06 |
| Motstand (ohm): | 5.62k |
| Strøm (Watts): | 0.6W |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MBB0207CC5621FC100 |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 5.62k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film |
| Beskrivelse: | RES 5.62K OHM 0.6W 1% AXIAL |