Kjøpe MKP1839422161 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 160V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 100V |
| Toleranse: | ±1% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm) |
| Serie: | MKP1839 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Andre navn: | 1839422161 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MKP1839422161 |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.22µF ±1% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.22UF 1% 160VDC AXIAL |
| kapasitans: | 0.22µF |