Kjøpe MLZ2012M470WTD25 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | 0805 (2012 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | MLZ |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navn: | 445-17079-2 445-17079-ND MLZ2012M470WTD25-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MLZ2012M470WTD25 |
| induktans: | 47µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.057" (1.45mm) |
| Frekvens - Test: | 2MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 47µH Shielded Multilayer Inductor 170mA 4.81 Ohm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47UH 170MA 4.81 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 4.81 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 170mA |
| Nåværende - Metning: | 50mA |
| Email: | [email protected] |