Kjøpe MLZ2012N3R3LT000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | 0805 (2012 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | MLZ |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navn: | 445-6759-2 MLZ2012N3R3L |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MLZ2012N3R3LT000 |
| induktans: | 3.3µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.041" (1.05mm) |
| Frekvens - Test: | 2MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 90MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 750mA 195 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 3.3UH 750MA 150 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 195 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 750mA |
| Nåværende - Metning: | 130mA |