Kjøpe MMZ2012S181AT000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
|---|---|
| Serie: | MMZ |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navn: | 445-2194-2 MMZ2012S181A MMZ2012S181A-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall linjer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MMZ2012S181AT000 |
| Impedans @ Frekvens: | 180 Ohm @ 100MHz |
| Høyde (maks): | 0.041" (1.05mm) |
| Filter Type: | Signal Line |
| Beskrivelse: | FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 150 mOhm |
| Nåværende vurdering (Maks): | 600mA |