Kjøpe MXLP5KE7.5CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 7.5V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 12.9V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 8.33V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-204AL (DO-41) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Andre navn: | 1086-10554 1086-10554-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXLP5KE7.5CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41 |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 38.8A |