Kjøpe MXSMBJ15CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 15V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 24.4V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 16.7V |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Andre navn: | 1086-14036 1086-14036-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXSMBJ15CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 24A |