Kjøpe MXSMBJ16CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 16V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 26V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 17.8V |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Andre navn: | 1086-14044 1086-14044-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXSMBJ16CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 23.1A |