Kjøpe MXSMLJ11CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 11V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 18.2V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 12.2V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-214AB |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AB, SMC |
| Andre navn: | 1086-14954 1086-14954-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXSMLJ11CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 164.8A |