Kjøpe OPA3355EA/250 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-TSSOP |
| Slew Rate: | 360 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | OPA3355EA/250DKR OPA3355EA250 |
| Antall kretser: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | OPA3355EA/250 |
| Beskrivelse: | IC CMOS HS TRPL OP AMP 14-TSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 8.3mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 100mA |
| applikasjoner: | Voltage Feedback |
| -3db Båndbredde: | 450MHz |
| Email: | [email protected] |