Kjøpe P6002ADLRP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - på stat: | 5.5V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 550V |
| Spenning - Breakover: | 700V |
| Serie: | SIDACtor® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 No Tab |
| Antall elementer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | P6002ADLRP |
| Beskrivelse: | SIDACTOR 2CHP 550V 1000A TO220 |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | 1000A (1kA) |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 250A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 50mA |
| kapasitans: | 200pF |
| Email: | [email protected] |