Kjøpe P6002SALP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - på stat: | 8V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 550V |
| Spenning - Breakover: | 700V |
| Serie: | TwinChip™ |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Antall elementer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | P6002SALP |
| Beskrivelse: | SIDACTOR BI 550V 150A D0214AA |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 120mA |
| kapasitans: | 20pF |
| Email: | [email protected] |