Kjøpe PCG0J181MCO1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 6.3V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | PCG |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 3A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-4587-2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PCG0J181MCO1GS |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 180µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 17 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 17 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitans: | 180µF |