Kjøpe PD55025TR-E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 12.5V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 40V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 25W |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andre navn: | 497-12510-6 |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PD55025TR-E |
| Gevinst: | 14.5dB |
| Frekvens: | 500MHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 12.5V 200mA 500MHz 14.5dB 25W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beskrivelse: | TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF |
| Nåværende vurdering: | 7A |
| Nåværende - Test: | 200mA |
| Email: | [email protected] |