Kjøpe PD57045TR-E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 28V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 65V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 45W |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andre navn: | 497-12170-6 |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PD57045TR-E |
| Gevinst: | 14.5dB |
| Frekvens: | 945MHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 28V 250mA 945MHz 14.5dB 45W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beskrivelse: | FET RF 65V 945MHZ POWERSO-10RF |
| Nåværende vurdering: | 5A |
| Nåværende - Test: | 250mA |
| Email: | [email protected] |