Kjøpe PD85035-E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 13.6V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 40V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 15W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andre navn: | 497-8299 497-8299-5 497-8299-ND PD85035-E-ND PD85035E |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PD85035-E |
| Gevinst: | 17dB |
| Frekvens: | 870MHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 870MHz 17dB 15W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beskrivelse: | FET RF 40V 870MHZ |
| Nåværende vurdering: | 8A |
| Nåværende - Test: | 350mA |
| Email: | [email protected] |