Kjøpe PFE5K8R50E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±500ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | Powr-Rib®PFE |
| Motstand (ohm): | 8.5 |
| Strøm (Watts): | 751W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Andre navn: | OHPFE5K8R50E OHPFE5K8R50E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunksjon: | Brackets |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PFE5K8R50E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 8.5 OHM 10% 751W |