Kjøpe PLF1A471MDO1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | PLF |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 5.7A @ 100kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-3017 PLF1A471MDL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PLF1A471MDO1 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 470µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 7 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H |
| kapasitans: | 470µF |