Kjøpe PM0603H-4N7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranse: | ±0.3nH |
| Leverandør Enhetspakke: | 0603 (1608 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | PM0603H |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 13 @ 100MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0603 (1608 Metric) |
| Andre navn: | PM0603H4N7 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ceramic |
| Produsentens varenummer: | PM0603H-4N7 |
| induktans: | 4.7nH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvens - Test: | 100MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 4.8GHz |
| Utvidet beskrivelse: | 4.7nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 4.7NH 300MA 160 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 160 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 300mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |