Kjøpe PM0805H-120NJ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | 0805 (2012 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | PM0805H |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 50MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navn: | PM0805H120NJ |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ceramic |
| Produsentens varenummer: | PM0805H-120NJ |
| induktans: | 120nH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.049" (1.25mm) |
| Frekvens - Test: | 50MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 650MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 120nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 950 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 120NH 300MA 950 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 950 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 300mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |