Kjøpe PM3602-300-B-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±20% |
|---|---|
| Test induktans - koblet i serie: | 1.2mH |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | PM3600 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | M8675 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall ruller: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | PM3602-300-B-RC |
| Induktans - koblet i parallell: | 300µH |
| Høyde: | 0.225" (5.72mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 1.31 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 300UH SMD |
| DC-motstand (DCR) - Serie: | 5.24 Ohm Max |
| DC-motstand (DCR) - Parallell: | 1.31 Ohm Max |
| Nåværende vurdering - Serie: | 160mA |
| Nåværende vurdering - Parallelt: | 320mA |