Kjøpe Q8008L5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Standard |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220 Isolated Tab |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Andre navn: | F5299 Q8008L5-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | Q8008L5 |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Standard 800V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Beskrivelse: | TRIAC 800V 8A TO220 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 8A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 83A, 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 50mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 50mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |