Kjøpe R46KN410045N2M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 560V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 275V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) |
| Serie: | R46 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 399-11741 46KN410045N2M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | R46KN410045N2M |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.732" (18.60mm) |
| Egenskaper: | X2 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 1µF ±20% Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1UF 20% 560VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |