Kjøpe R6012625XXYA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.5V @ 800A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 2600V (2.6kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-205AB, DO-9 |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 11µs |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-205AB, DO-9, Stud |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Chassis, Stud Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | R6012625XXYA |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 2600V (2.6kV) 250A Chassis, Stud Mount DO-205AB, DO-9 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 2.6KV 250A DO205 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 50mA @ 2600V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 250A |