Kjøpe R7202206XXOO med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 2.15V @ 1500A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 2200V (2.2kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-200AB, B-PUK |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 7µs |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-200AB, B-PUK |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | R7202206XXOO |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 2200V (2.2kV) 600A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 2.2KV 600A DO200AB |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 50mA @ 2200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 600A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |