Kjøpe REG102NA-3.3/3K med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 10V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.15V @ 250mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | REG102NA-3.3/3K |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 250mA SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.25A SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 250mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 340mA |