REG103UA-3.3
Delenummer:
REG103UA-3.3
Produsent:
Beskrivelse:
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8SOIC
Dataark:
REG103UA-3.3.pdf
Introduksjon
Kjøpe REG103UA-3.3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenning - Output:3.3V
Spenning - Inngang:Up to 15V
Spenning - Dropout (Typisk):0.115V @ 500mA
Leverandør Enhetspakke:8-SOIC
Serie:-
Regulator Topologi:Positive Fixed
emballasje:Tube
Pakke / tilfelle:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navn:REG103UA33
Driftstemperatur:-40°C ~ 85°C
Antall regulatorer:1
Monteringstype:Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL):2 (1 Year)
Produsentens Standard Lead Time:6 Weeks
Produsentens varenummer:REG103UA-3.3
Utvidet beskrivelse:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 8-SOIC
Beskrivelse:IC REG LDO 3.3V 0.5A 8SOIC
Strøm - Utgang:500mA
Nåværende - Grense (Min):550mA