Kjøpe REG104FA-3.3/500 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 15V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.23V @ 1A |
| Leverandør Enhetspakke: | DDPAK/TO-263-5 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Andre navn: | REG104FA-3.3TR REG104FA33500 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | REG104FA-3.3/500 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A DDPAK/TO-263-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 1A DDPAK |
| Strøm - Utgang: | 1A |
| Nåværende - Grense (Min): | 1.2A |