Kjøpe RER75F2001PC02 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39009, RER75 |
| Motstand (ohm): | 2k |
| Strøm (Watts): | 30W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | RER75F2001PC02-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RER75F2001PC02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.625" (15.87mm) |
| Egenskaper: | Military, Moisture Resistant |
| Strykprosent: | P (0.1%) |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W |
| sammensetning: | Wirewound |
| Belegg, Boligtype: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |