Kjøpe RF80G331MDN1PX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 4V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | FPCAP, RF8 |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 400mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 4A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-3808-2 493-3808-2-ND 493-3808-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RF80G331MDN1PX |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 8 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V T/H |
| kapasitans: | 330µF |