Kjøpe RKEF090 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 2s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.310" L x 0.140" W (7.87mm x 3.56mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RKEF |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 520 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 190 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | RF3366-000 RKEF090HF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RKEF090 |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.550" (13.97mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 0.9A T/H |
| Nåværende - tur (det): | 1.8A |
| Nåværende - Maks: | 40A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 900mA |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |