Kjøpe RL181S-823J-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | RL181S |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 50kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RL181S-823J-RC |
| induktans: | 82mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.551" (14.00mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 90kHz |
| Utvidet beskrivelse: | 82mH Shielded Wirewound Inductor 10mA 71 Ohm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 82MH 10MA 71 OHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 71 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 10mA |