RPS0J102MCN1GS
RPS0J102MCN1GS
Delenummer:
RPS0J102MCN1GS
Produsent:
Nichicon
Beskrivelse:
CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V SMD
Dataark:
1.RPS0J102MCN1GS.pdf2.RPS0J102MCN1GS.pdf3.RPS0J102MCN1GS.pdf
Introduksjon
Kjøpe RPS0J102MCN1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:6.3V
Type:Polymer
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Størrelse / Dimensjon:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:FPCAP, RPS
Ripple Current - Lavfrekvens:550mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.5A @ 100kHz
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:Radial, Can - SMD
Andre navn:493-3841-2
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:18 Weeks
Produsentens varenummer:RPS0J102MCN1GS
Levetid @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:-
impedans:-
Høyde - sittende (maks):0.488" (12.40mm)
Utvidet beskrivelse:1000µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):12 mOhm
Beskrivelse:CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V SMD
kapasitans:1000µF