Kjøpe RT0201FRE0745R3L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 0201 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serie: | RT |
| Motstand (ohm): | 45.3 |
| Strøm (Watts): | 0.05W, 1/20W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0201 (0603 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RT0201FRE0745R3L |
| Høyde - sittende (maks): | 0.010" (0.26mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 45.3 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 45.3 OHM 1% 1/20W 0201 |