Kjøpe RT0603FRE0727K4L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 0603 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | RT |
| Motstand (ohm): | 27.4k |
| Strøm (Watts): | 0.1W, 1/10W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RT0603FRE0727K4L |
| Høyde - sittende (maks): | 0.022" (0.55mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 27.4k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 27.4K OHM 1% 1/10W 0603 |