Kjøpe RT0805WRB07124KL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±0.05% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±10ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 0805 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | RT |
| Motstand (ohm): | 124k |
| Strøm (Watts): | 0.125W, 1/8W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | RT0805WRB07124KL |
| Høyde - sittende (maks): | 0.024" (0.60mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 124k Ohm ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 124K OHM 0.05% 1/8W 0805 |