Kjøpe RT9285CGQW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WDFN (2x2) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 1028-1186-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RT9285CGQW |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 400mA (Switch) 8-WDFN (2x2) |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 8WDFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 400mA (Switch) |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |