Kjøpe S2-300RF8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) |
| Serie: | S |
| Motstand (ohm): | 300 |
| Strøm (Watts): | 1W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2615 J-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | S2-300RF8 |
| Høyde - sittende (maks): | 0.142" (3.60mm) |
| Egenskaper: | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 300 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 300 OHM 1% 1W 2615 |