Kjøpe S2010VS3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.6V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 200V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 800mV |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | S2010VS3 |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 200V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Beskrivelse: | SCR SENS 200V 10A TO-251 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 10A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 6.4A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 5µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 83A, 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 8mA |