Kjøpe SN65LV1224ADBR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-SSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Utgangstype: | LVTTL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 10 |
| Antall innganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SN65LV1224ADBR |
| Inngangstype: | LVDS |
| Funksjon: | Deserializer |
| Utvidet beskrivelse: | 660Mbps Deserializer 1 Input 10 Output 28-SSOP |
| Beskrivelse: | IC SERIAL/DESERIAL 10:1 28-SSOP |
| Datahastighet: | 660Mbps |
| Email: | [email protected] |