Kjøpe SN65LVCP15PW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.14 V ~ 3.47 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-TSSOP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 3:3 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | No |
| Produksjon: | PECL |
| Andre navn: | 296-33589-5 SN65LVCP15PW-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVCP15PW |
| Hovedhensikt: | Fibre Channel, Gigabit Ethernet, HDTV |
| Input: | PECL |
| Frekvens - Maks: | - |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK LINK REPLICATOR HDTV |
| Email: | [email protected] |